PROGRAM

arena

JUSTERT TIDSSKJEMA PR. 20.MARS

NM senior/DNB cup 7 og Statkraft junior cup finale

Tirsdag 24.mars.

08:30 – 16:15                               Rennkontor åpent på arena
09:00 – 15:00                               Offisiell trening
11:00 – 11:15                               Pappbytte
15:30 – 16:15                               Lagledermøte i klubbhus på arena

 

Onsdag 25.mars.

08:00 – 14:30                               Rennkontor åpent på arena
08:00                                               Våpenkontroll åpner
08:30 – 09:15                               Innskyting kvinner
09:15 – 09:30                               Offisiell NM åpning
09:30 – 10:50                               Kvinner Normal
10:50                                               Blomsterseremoni
11:00 – 12:00                               Innskyting menn
12:15 – 14:10                               Menn Normal
14:15                                               Blomsterseremoni
16:45 – 18:00                               Folkefest i sentrum
18:00                                               Premieutdeling i sentrum

 

Torsdag 26.mars.

08:30 – 16:15                               Rennkontor åpent på arena
09:00 – 15:00                               Offisiell trening
12:00 – 12:15                               Pappbytte
15:30 – 16:15                               Lagledermøte sprint og jaktstart i klubbhus på arena

15:30 – 17:30                               Juniorseminar – se program på hjemmesiden

 

Fredag 27.mars.

07:45 – 18:30                               Rennkontor åpent på arena
08:45                                               Våpenkontroll åpner
09:15 – 10:00                               Innskyting Kvinner
10:15 – 11:30                               Kvinner Sprint
11:50                                               Blomsterseremoni m/kongepokal
12:00 – 12:45                               Innskyting Menn
13:00 – 15:15                               Menn Sprint
15:30                                               Blomsterseremoni m/kongepokal
15:30 – 17:30                               Offisiell trening Junior
17:30 – 18:00                               Lagledermøte jr. fellesstart i klubbhus på arena

 

Lørdag 28.mars.

07:30 – 19:00                               Rennkontor åpent på arena
07:30                                               Våpenkontroll åpner
07:55 – 08:30                               Innskyting junior 1.pulje
08:45 – 09:15                               Kvinner 17
09:15 – 09:45                               Kvinner 18
09:45 – 10:15                               Kvinner 19
10:15 – 10:50                               Kvinner 20-21
10:50 – 11:25                               Menn 17
11:30                                               Blomsterseremoni/Premieutdeling K17,18,19,20-21, M17

11:30 – 12:30                               Løype stengt pga preparering
11:45 – 12:30                               Innskyting Junior 2.pulje
12:45 – 13:20                               Menn 18
13:20 – 13:55                               Menn 19
13:55 – 14:35                               Menn 20-21
14:50                                               Blomsterseremoni/Premieutdeling M18,19,20-21

14:45 – 15:30                               Innskyting Kvinner og Menn
15:45 – 16:30                               Jaktstart Kvinner
16:30                                               Blomsterseremoni Kvinner
16:45 – 17:35                               Jaktstart Menn
17:35                                               Blomsterseremoni Menn
17:45 – 18:15                               Lagledermøte stafett i klubbhus på
rena

19:00                                               Premieutdeling i kinosal
sprint/Jaktstart/DNB cup

20:30                                               Bankett i kulturhus
20:30                                               Frist påmelding stafett

 

Søndag 29.mars.

08:30 – 15:00                               Rennkontor åpent på arena
08:30                                               Våpenkontroll åpner
09:00 – 09:45                               Innskyting Kvinner
10:00 – 11:00                               Stafett Kvinner
11:15                                               Blomsterseremoni/Premieutdeling
11:15 – 12:00                               Innskyting Menn
12:15 – 13:45                               Stafett Menn
14:00                                               Blomsterseremoni/Premieutdeling
 Med forbehold om justeringer i rennprogram i forhold til påmeldinger. Endringer blir kunngjort på www.sirdal2015.no og på lagledermøte.

Legg igjen en kommentar